SON DAKİKA

ERCİYES HABER

YENİDEN REFAH PARTİSİ GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAK

Bu haber 28 Temmuz 2020 - 11:02 'de eklendi ve kez görüntülendi.
YENİDEN REFAH PARTİSİ GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAK

Yeniden Refah Partisi İl Divan Toplantısı, Genel Başkan Yardımcısı Bahattin Sungur’un katılımıyla gerçekleştirildi.
Büyük coşku içinde gerçekleştirilen Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Divan Toplantısı Genel Başkan Yardımcısı Bahattin Sungur, İl Başkanı Önder Narin, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Gençlik Kolları üyeleri ve vatandaşların katılımı ile yapıldı.
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından salondaki partililere seslenen Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bahattin Sungur, “Burada da hem Gençlik Kolları Başkanımızla, hem vekalet üyemiz aynı zamanda İl Sorumlumuzla ve Teşkilatlarımızla beraberiz. Kayseri’nin bütün teşkilatlarını ayrı ayrı çalışma raporlarını alacağız ve genel merkezimize dönmüş olacağız” dedi.
Sungur, “Her ayın 1. ve 2. haftası İlçe divanlar, her ayın 3. haftası İl divanlar, 4. haftasında genel merkez İl Başkanları toplantısını yapıyor. Milli görüş partilerinin tek temsilcisi olan Yeniden Refah Partimiz gece gündüz çalışacak. Niçin çalışacak; bu memlekette aç açık kalmasın, fakir fukara kalmasın yetim yetema kalmasın diye çalışacağız” ifadesinde bulundu.
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Önder Narin uzun bir aradan sonra partililerle salonlarda buluşmanın heyecanını yaşadıklarını ifade ederek, “Sayın Genel Başkan Yardımcım, Sayın Gençlik Kolları Başkanım, Sayın Bölge Koordinatörüm sizlere hoş geldiniz sefalar getirdiniz dileklerimizi buradan Kayseri olarak sunuyoruz. Bizleri şereflendirdiniz, onurlandırdınız inşallah bizde Kayseri olarak sizlere sunumumuzu yapıp sizleri Kayseri’den memnun bir şekilde uğurlamayı istiyoruz” diye konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER