SON DAKİKA

ERCİYES HABER

77 MUHTARA COVİD-19 UYARISI

Bu haber 20 Kasım 2020 - 19:12 'de eklendi ve kez görüntülendi.
77 MUHTARA COVİD-19 UYARISI

77 MUHTARA COVİD-19 UYARISI
Develi ilçesinde Kaymakam Murat Duru 77 mahalle muhtarı ile toplantı yaptı. Kaymakam Duru, virüsle hep birlikte mücadele edilmesi gerektiğini ifade ederek, Covid-19 tedbirlerine uyulmasını istedi.
Toplantıda konuşan Develi Kaymakamı Murat Duru, “Develimizin 77 mahallesinin hem genel hem de özel sorunlarını görüşüp çözüm üretmek amacıyla Develi Belediye Başkan Vekilimiz Mehmet Güçlü, bütün daire amirlerimizle ve muhtarlarımızla beraber Koranavürüs(Covid-19) tedbirlerine uyarak Kasım ayı toplantımızı gerçekleştirdik” dedi.
Kaymakam Duru, “Muhtarlarımızla bu ayki toplantımızda da öncelikle Ülkemizin ve Dünyanın en güncel sorunu olan Koranavirüs’e karşı tedbirlerimizi ve bu virüsele hep beraber mücadele yol ve yönetimleri tekraren değerlendirdik. Daha sonra mahallelerimizin sorunlarının çözümüyle ilgili çok faydalı kararların yanında ayrıca huzurlu ve yaşanabilir bir ilçe olan, sosyal, kültürel ve sportif donatılarıyla kentleşmiş ve kentleşme ivmesini arttırarak devam ettiren Develimizde çocuklarımızın ve gençlerimizin beden ve ruh sağlığını bozabilecek muhtemel konuları değerlendirdik ve çok önemli kararlar aldık” diye konuştu.
Kaymakam Duru, “Toplantımızda aldığımız kararları etkin bir şekilde toplantımıza katılan bütün paydaşlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde uygulayacağımızı Sevgili Develimizin Güzel İnsanları Hemşehirlilerime ifade etmek istiyorum” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER