Telefon
WhatsApp
BAŞKAN KILINÇ VE MUHTAR ALİ SÜTÇÜ'DEN; BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ VE KIRSAL DAİRE BAŞKANI MEHMET YÜCEL'E TEŞEKKÜR

Yeniden Refah Partisi Develi İlçe Başkanı Mahmut Kılınç ve Soysallı mahalle Muhtarı Ali Sütçü; Soysallı mahallesinin sesini duyarak Soysallı'da yapılacak olan köprü için borular gönderen ve 2022 yılının ilk projelerini uygulamaya başlayan Kırsal Daire Başkanı Mehmet Yücel'e ve Soysallı vatandaşlarının derdine kulak veren Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'a teşekkür mesajı yayımladı.

Yeniden Refah Partisi Develi İlçe Başkanı Mahmut Kılınç; " 4 gün önce Soysallı ziyaretimizde vatandaşların sıkıntılarını dile getirmiş ve mahalle halkının sesi olmuştuk. Bizim sesimizi duyan ve Soysallı'da çalışmalara başlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve Kırsal Daire Başkanı Mehmet Yücel'e şahsım ve Teşkilatım adına teşekkür ederim" dedi.
Muhtar Ali Sütçü yayımladığı mesajda, "Kırsal Daire Başkanı Mehmet Yücel beye ve Memduh Başkanımıza mahallem ve şahsım adına çok teşekkür ediyorum. Kendileri bizleri arayarak Soysallının ihtiyacı olan köprü için çalışmalara başlandığını söyledi ve çalışmalar için borular mahallemize geldi. Artı olarak Başkanımız 2022 yılında yeni mezarlığımızı yapacağına söz verdi, Allah kendisinden razı olsun. Başkanımızın bu örnek davranışını diğer daire Başkanlarından da bekliyoruz" ifadelerine yer verdi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Reklam

E-Bülten Aboneliği