Telefon
WhatsApp
Baskı Develi Belediyesine geri adım attırdı.

Sabah saatlerinde Develi Belediyesine işçi alınacağı ve iş başvurusu için bugün son gün olduğu bilgisi Develi gündemine bomba gibi düştü. Siyasiler ve vatandaşlardan tepkiler gecikmedi.


Yeniden Refah Partisi Develi ilçe Başkanı Mahmut Kılınç sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada"-Develi Belediyesi'ne daimi işçi alınacak
-Yandaşlık bitsin adil bir şekilde işçi alımı yapılsın

Develi Belediyesi'ne daimi işçi alınacak ama kimsenin haberi yok, neden duyurmuyorlar çünkü sessiz sedasız kendi adamlarını alacaklar, Develi'nin işe ihtiyacı olan bütün gençleri bugün akşama kadar iş için Develi Belediyesine müracaat etsin" ifadelerini kullandı.

Bbp Meclis Üyesi İmdat Güven ise "Develi Belediyesi bünyesinde çalıştırmak için 20 daimi personel alacaktır son iki gün yayınlayıp daha önce belirlediğin kendi yandaşını işe almak ne demek Develinin iş arayan işsiz gezen gençleri sizde baş vurun işe alınan personeli de yayınlayacağım öyle belediyeyi kendi yandaşına arka bahçe yapma devri bitti. Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır" ifadelerini kullandı.

Alınan bilgilere göre tepkilerin çığ gibi büyümesinin ardından Develi Belediyesi geri adım attı İşçi alımını iptal etti işçi alımı işkur tarafından noter huzurunda kura ile yapılacağı öğrenildi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!