Telefon
WhatsApp
“Bir Gün Değil, Her Gün 3 Aralık” ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

Erciyes Üniversitesi Engelsiz Kampüs Birimi ve Bilinçli Gençler Kulübü tarafından düzenlenen; Erciyes Üniversitesi ETAK Deneme Sahnesi, Abdullah Gül Üniversitesi, Kayseri Üniversitesi ve Nuh Naci Üniversitesi'nin katkılarıyla hazırlanan "Bir Gün Değil, Her Gün 3 Aralık" adlı etkinlik 20 Aralık 2021 Pazartesi günü düzenlendi. Prof. Dr. Mehmet Sıtkı İlkay, siyasi parti temsilcileri, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Erciyes Üniversitesi Engelsiz Kampüs Birimi ve Bilinçli Gençler Kulübü tarafından düzenlenen; Erciyes Üniversitesi ETAK Deneme Sahnesi, Abdullah Gül Üniversitesi, Kayseri Üniversitesi ve Nuh Naci Üniversitesi'nin katkılarıyla hazırlanan "Bir Gün Değil, Her Gün 3 Aralık" adlı etkinlik 20 Aralık 2021 Pazartesi Saat 14.00’da Erciyes Kültür Merkezi’nde düzenlendi.
Etkinliğin açılış konuşmasını Erciyes Üniversitesi Engelsiz Kampüs Birimi Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Emin Öztürk yaptı. Ardından etkinlik Engelsiz Kampüs Birimi Koordinatör Yardımcısı ve Bilinçli Gençler Kulübü Danışmanı Nimet Susam’ın kendi hayat hikayesini anlatmasıyla devam etti.
Düzenlenen etkinlikte Bilinçli Gençler Kulübü’nün öğrencileri olan Edebiyat Fakültesi Öğrencisi ve aynı zamanda tekerlekli sandalye dalında Milli sporcu Rabia Nur Boyraz, Eğitim Fakültesi Rus Dili ve Edebiyatı öğrencisi SMA hastası Seda Karakaya, Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü öğrencisi Caner Mutlu söyledikleri şarkılar ve anlattıkları hayat hikayeleriyle herkese örnek oldu.
Eğitim Fakültesi Rus Dili ve Edebiyatı Erasmus öğrencisi Mikhail Lysyi verdiği piyano resitaliyle davetlilerden büyük alkış topladı.
Etkinlik Erciyes Üniversitesi ETAK Deneme Sahnesi’nin engelliler farkındalığı için düzenlediği oyunla son buldu.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Reklam

E-Bülten Aboneliği