Telefon
WhatsApp
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç Hollanda`da Ziyaretlerde bulundu

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç çeşitli temaslarda bulunmak ve hemşerileri ile biraraya gelmek üzere üç günlüğüne Hollanda'daki hemşehrileriyle buluştu ve çeşitli ziyaretlerde bulundu

Başkan Büyükkılıç ziyaretinde şunları söyledi,“Dostlarımızı yaşadıkları ülkelerde ziyaret etmek, bizden isteklerini öğrenmek, çözebileceğimiz sorunlarını anında çözmek için buradayız.

İki gündür çok güzel ortamlarda vatandaşlarımız ile biraraya geldik. bunun için hem Hollanda Kayserililer Vakfına hemde Hollanda Yozgatlılar Federasyonuna teşekkür ederim.” dedi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi belediye Başkanı sayın Memduh Büyükkılıç ikinci gününde Hollanda Nevsehirliler Vakfını ziyaret etti.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği'ile (Müsiad) Amsterdam’da bir araya gelerek Türkiye ile Hollanda arasındaki ticareti nasıl daha üst düzeye çıkarırız diyerek istişare etti ve Kayseri sanayi ihracatını Hollanda’ya birliktr nasıl taşırız diyerek sunum yaptı.

Cumartesi günü öğle namazını Amsterdam Mescid-i Aksa camii’de kılan Büyükkılıç; Hollanda Türk Federasyon’a bağlı Mescid-i Aksa Teşkilatının ‘Hayır çarşısı’ kermesini gezerek hatıra fotoğrafı aldı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Reklam

E-Bülten Aboneliği