Telefon
WhatsApp
KAYSERİ'DE YENİDEN REFAH PARTİSİ GENEL BAŞKANI ERBAKAN’A COŞKULU KARŞILAMA

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan Kayseri’de büyük coşku ile karşılandı.

3 Günlük Kayseri ziyaretinin ilk gününde Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan'ı, İl Başkanı Önder Narin, Develi İlçe Başkanı Mahmut Kılınç, ilçe Başkanları ve coşkulu bir kalabalık karşıladı, Genel Başkan Fatih Erbakan konvoy ile Kayseri meydanına geldi.
Büyük bir kalabalık ve mehteran ekibi ile Kayseri meydanında vatandaşları selamlayarak Kayseri İl binasına gitti.

Yeniden Refah Partisi Kayseri İl binası açılışında konuşan Dr. Fatih Erbakan; "Cenabı Allah bu buluşmamızı yeni İl binamızın bu açılışını hayırlı ve uğurlu eylesin. İnşallah Kayserimizin, Ülkemizin, Milletimizin ve tüm insanlığın maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulmasına, saadete selamete huzur ve barışa (Refah'a) ulaşmasına vesile olacak bir adım olmasını nasip eylesin. Her şeyden önce bizleri Kayseri'nin girişinden itibaren aynı 90'lı yıllarda ki gibi Refah Partimizin yükseliş dönemlerinde yaşanan heyecanlar, coşkuyla, muazzam bir katılımla, muazzam bir konvoy ile karşılayan tüm kıymetli Kayserililere, tüm Teşkilatlarımıza en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Aynı zamanda bizleri selamlayan, dükkanlarından mağazalarından koşup yola kadar gelip Milli görüşün işaretini yaparak 2. kırk yılda Yeniden Refah Partimize, yeniden Milli görüşe destek olacağını gösteren çok kıymetli Kayserililere şükranlarımız sunuyoruz, Allah inşallah sayılarını arttırsın ve bu milletin en kısa zamanda yeniden Milli Görüş ile yönetilmesini nasip etsin inşallah" ifadelerini kullandı.

Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Önder Narin, "Çok kıymetli Kayserili hemşerilerim çok kıymetli dava arkadaşlarım uzaktan yakından toplantımıza teşrif eden hanımefendiler beyefendiler; Genel Başkanımız Fatih Erbakan'ı Kayseri İl binamızı açması, bir takım ziyaretlerde bulunması ve Kayseri halkın ile buluşması için Kayseri'ye davet ettik. Genel Başkanımız bizim davetimize teşrif ederek bizleri onurlandırdı. Kendileri Yeniden Refah Partisini'nin ve milli görüş ruhunun Kayseri'de yeniden dirildiğini ve yeniden Erbakan dönemin hazır olduğunu bugün burada şahitlik edecek ve bizde arkasından yürüyeceğiz" dedi.

Yeniden Refah Partisi Develi İlçe Başkanı Mahmut Kılınç, "Kayseri Yeniden Refah Partisi Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan'ı bağrına bastı. Genel Başkanımıza coşkulu bir karşılama yapıldı, sayın Genel Başkanımıza Kayseri'mize hoş geldin diyor bu güzel karşılamada emeği geçen başta İl Başkanımız Önder Narin olmak üzere ilçe Başkanlarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Yapılan konuşmaların arsından Yeniden Refah Partisi Kayseri İl binası dualar eşliğinde açıldı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Puan Durumu

Takım OM G M P
1 TS  Trabzonspor 9 6 0 21
2 HTY  Hatayspor 9 6 2 19
3 FB  Fenerbahçe 9 6 2 19
4 BJK  Beşiktaş 9 5 2 17
5 FKGK  Karagümrük 9 5 2 17
6 GS  Galatasaray 9 5 2 17
7 ALNY  Alanyaspor 9 5 2 17
8 ALT  Altay 9 5 4 15
9 KON  İH Konyaspor 9 3 1 14
10 ADS  Adana Demir. 9 3 3 12
11 KYS  Kayserispor 9 3 4 11
12 GFK  Gaziantep FK 9 3 4 11
13 SVS  Sivasspor 9 2 3 10
14 İBFK  M.Başakşehir 9 3 6 9
15 ANT  Antalyaspor 9 2 4 9
16 YMS  Y.Malatyaspor 9 3 6 9
17 GÖZ  Göztepe 9 2 5 8
18 GRS  Giresunspor 9 2 5 8
19 KSM  Kasımpaşa 9 1 5 6
20 ÇRZ  Ç.Rizespor 9 0 8 1
21

Reklam

Yazarlarımız

Anket

E-Bülten Aboneliği