Telefon
WhatsApp
Şehit ailesi istedi Sindelhöyük'lü gençler stada koştu

2018 yılında yapımına başlanan ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ın katkılarıyla tamamlanan Sidenhöyük stadına "Şehit Mücahit Sınırtepe" ismi verildi.


Şehit ailesinin isteği üzerine düzenlenen organizasyon Kur'an-ı Kerim tilaveti ve dualar ile başladı. Organizasyona Siyasi Parti temsilcileri, Vatandaşlar, Futbolcular, genç ve çocuklar katıldı. İkramlar dağıtılırken çocuklar stadın dört bir yanında top oynadılar.

Sindelhöyük Fatih mahallesi Muhtarı Ahmet Sınırtepe, "Bütün şehitlerimiz için bilhassada Şehit Mücahit Sınırtepe için hazırladık, gençlere yönelik güzel bir saha oldu. Bu Sindelhöyük stadımızın ismine de Şehit Mücahit Sınırtepe verilecek. Emeği geçen Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'a ve herkese teşekkür ediyorum. Burası Sindelhöyük ve inşallah daha büyüğu olacak" ifadelerini kullandı.

Büyüleyenspor Kulüp Başkanı Eyip Gülce, "Öncelikle Büyükşehir Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç'a ve bütün emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bu stadımızın ismine Şehit Mücahit Sınırtepe adını verdikleri içinde ayrıca teşekkür ediyorum. Bugün şehit ailesinin özel isteği üzerine bir organizasyon yapıldı ve Büyüleyenspor'un antremanları bugün başladı, bütün gençleri spora çekeceğiz inşallah" dedi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!