Telefon
WhatsApp
Sindelhöyük Camikebir mahalle sakinleri tozlu yollardan kurtulmak için Başkan Cabbar'dan parke yol sözünü tutmasını bekliyor

Yeniden Refah Partisi Develi İlçe Başkanı Mahmut Kılınç, "Sindelhöyük Camikebir mahalle sakinleri tozlu yollardan kurtulmak için Başkan Cabbar'dan parke yol sözünü tutmasını bekliyor. Sayın Cabbar söz veripde sözünde durmamak vebal değil mi?" diyerek Başkan Cabbar'a sert eleştirilerde bulundu.
Sindelhöyük Camikebir mahalle sakinlerinin daveti üzerine Camikebir mahalle Başkanı Ahmet Solak ile mahalle sakinlerini ziyaret eden Yeniden Refah Partisi Develi İlçe Başkanı Mahmut Kılınç mahalle sakinlerinin sıkıntılarını dinledi.

Yeniden Refah Partisi Develi İlçe Başkanı Mahmut Kılınç açıklamasında "Bugün mahalle sakinlerinin daveti üzerine Camikebir mahalle Başkanım Ahmet Solak ile birlikte Sindelhöyük Camikebir mahallesini ziyaret ettik. Mahalle sakinleri ile hasbihal ettik dertlerini, sıkıntılarını dinledik. Tozlu yollardan şikayetçi olduklarını, kışın çamurlu yazın tozlu yollardan kurtulmak ve bu sorunun çözülmesi için yaklaşık 5-6 ay önce Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar'ın yanına gidip sıkıntılarını anlattıklarını Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar'ın 'Söz bir Allah bir' diyerek Nisan ayında yapacağına söz verdiğini ancak Temmuz ayının sonuna gelinmesine rağmen hala sözünde durmadığını bize anlattılar.
Sindelhöyük Camikebir mahalle sakinleri tozlu yollardan kurtulmak için Başkan Cabbar'dan parke yol sözünü tutmasını bekliyor
Sayın Cabbar söz veripde sözünde durmamak vebal değil mi?" ifadelerini kullandı.

Mahalle sakinlerinden İbarhim Gözci, "İnsanların Develi Belediyesi'ne bir güveni vardı, yıl başında 4. ayda bu yolların yapılacağı sözü verildi ama 8. aya girmek üzeriyiz ama verilen sözler hala tutulmadı. Bu sıkıntılarımızı her tarafa yazdık, herkese söyledik artık birilerine söylemekten bıktık, yolların bozuk olduğundan burada ki Arabası olan herkes sanayiye ayda 1 baskı balata yaptırmak için tamire götürüyor. Doğalgaz yapıldı yollar tamir oldu tamir olan yollara gelin bir bakın dalga geçer gibi tamir yapılmış, yapılmasa bundan daha iyiydi. İnsanlar evinin balkonunda oturamamaktan şikayetçi, tozdan dolayı bahçelerinden verim alamadıklarından dolayı şikayetçi, yazık günah bu insanlara Belediye için çok zor bir şey değil yapılmak istense yapılır ama ne hikmetse yapılmıyor. Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar'ı buraya oturmaya davet ediyorum, davete icabet etmek sünnet gelsinler balkonumuzda otursunlar sıkıntılarımızı görsünler" dedi.

Mahalle sakinlerinden Yusuf Tekir, "3 seneden berli tozdan uyuyamıyoruz, sabahları kalktığımızda ağzımızda çamur tadı oluyor, meyvelerimiz sebzelerimiz tozdan yanıyor. Biz ekiyoruz dikiyoruz bir dünya masraf ediyoruz ama tozdan dolayı bir sonuç alamıyoruz" dedi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Puan Durumu

Takım OM G M P
1 FB  Fenerbahçe 7 5 1 16
2 TS  Trabzonspor 7 4 0 15
3 ALT  Altay 7 5 2 15
4 BJK  Beşiktaş 7 4 1 14
5 HTY  Hatayspor 7 4 2 13
6 KON  İH Konyaspor 7 3 0 13
7 ALNY  Alanyaspor 7 4 2 13
8 KYS  Kayserispor 7 3 2 11
9 FKGK  Karagümrük 7 3 2 11
10 GS  Galatasaray 7 3 2 11
11 SVS  Sivasspor 7 2 2 9
12 ADS  Adana Demir. 7 2 2 9
13 ANT  Antalyaspor 7 2 3 8
14 GFK  Gaziantep FK 7 2 3 8
15 İBFK  M.Başakşehir 7 2 5 6
16 KSM  Kasımpaşa 7 1 3 6
17 YMS  Y.Malatyaspor 7 2 5 6
18 GÖZ  Göztepe 7 1 4 5
19 GRS  Giresunspor 7 0 5 2
20 ÇRZ  Ç.Rizespor 7 0 6 1
21

Reklam

Yazarlarımız

Anket

E-Bülten Aboneliği